Дистанційне навчання. СЗШ №58

Конференція «Школа вільного вибору – сучасний заклад освіти»
14 жовт. 2020

Доповідачі: Фірсов В’ячеслав Семенович, директор закладу освіти;

Береда Тетяна Миколаївна, вчитель математики, куратор дистанційного навчання;

Хватова Олена Григорівна, заступник директора, куратор мережевого навчання

13 жовтня 2020 року Дніпровською академією неперервної освіти проведено науково-практичну конференцію «Цифровізація освіти: управління змінами» та, за участі педагогів комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради, під керівництвом Ватковської Марини Григорівни, к.філос.н., доцента, проректора з науково-педагогічної роботи Дніпровської академії неперервної освіти, конференцію «Школа вільного вибору – сучасний заклад освіти»

Доповідачі:

Фірсов В’ячеслав Семенович, директор комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради;

Береда Тетяна Миколаївна, вчитель математики, куратор дистанційного навчання комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради;

Хватова Олена Григорівна, заступник директора, куратор мережевого навчання комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 58» Дніпровської міської ради.

(Записи заходів доступні за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1ugUzO6DF-9kUivNIuxu3qDpK6t8SMvkX?usp=sharing).

Участь у Дванадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»
13 жовт. 2020

12-14 жовтня 2020 року Компанією «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України проведено Дванадцяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті».

«EDU_FEST Dnipro – 2020»
11 черв. 2020

Переможці фестивалю педагогічних інновацій «EDU_FEST Dnipro – 2020»